Search Menu Košík 0 Kč

Přihlášení

Registrace Obnovit heslo

Co je nového v projektu CLIA

CLIA vstupuje do třetího roku s více jak 50 parametry, IVDR certifikací a silným profesionálním týmem. 

CLIA řešení jakožto výsledek spolupráce předních evropských biotechnologických firem má za sebou první úspěchy na trhu, prezentuje se stále rostoucím rozsáhlým portfoliem s rozšířenými možnostmi testování a certifikací IVDR, která je garancí vysoké kvality testů.

V letošním roce oslavíme již třetí rok fungování našeho klíčového projektu CLIA na trhu. Doposud se nám pro platformu KleeYa® podařilo vyvinout již 50 parametrů, které našim zákazníkům nabízí rozšířené možnosti testování, a to v několika různých diagnostických panelech.

 

Evropské řešení pro zákazníky po celém světě
Jsme hrdí na to, že jsme dokázali tento komplexní projekt, který je výsledkem spolupráce předních evropských biotechnologických firem, uvést na trhy několika kontinentů a nabídnout naše řešení zákazníkům po celém světě.


4735

Řada spokojených zákazníků na prestižních pracovištích již platformu KleeYa® využívá stejně jako pracovníci Alergologické a imunologické laboratoře IFCOR.

Instalace přístroje KleeYa®️ v naší laboratoři firmou TestLine Clinical Diagnostic s.r.o. proběhla v květnu 2023 velice rychle a komfortně, včetně zaškolení obsluhujícího personálu. Komunikace s firmou probíhala vždy na vysoké úrovni. Práce na analyzátoru je uživatelsky velmi příjemná a velkým přínosem je i rychlost provedení vyšetření, což oceňují především naši lékaři., komentuje spolupráci Mgr. Iveta Zapletalová, odborná vedoucí laboratoře.

A co říkají o CLIA řešení na dalších prestižních pracovištích? 

Kontinuální vývoj nových parametrů CLIA

V projektu CLIA razíme vizi neustále rostoucího portfolia s jasným cílem – nabídnout našim zákazníkům maximálně komplexní řešení s rozšířenými možnostmi testování, plnou automatizací a personalizací, a to jak pro malé, tak i pro velké laboratoře.

A abychom této naší vizi dostáli i letos, v následujících měsících přicházíme na trh s dalšími CLIA soupravami, které jsou aktuálně v procesu registrace dle IVDR.

Konkrétně se na platformě KleeYa® můžeme těšit na:

CLIA Tetanus Toxoid IgG

CLIA Mycoplasma IgA, IgG a IgM

CLIA HSV 1+2  IgG a IgM

CLIA VZV IgA, IgG a IgM

Ve fázi vývoje pak máme soupravy z oblasti imunologie, endokrinologie a onkologie.

A jaké jsou další plány? Dozvíte se v přehledné mapě parametrů CLIA.

Záruka kvality nově i dle IVDR

Není žádným tajemstvím, že certifikace podle IVDR je velice složitým procesem, který musí nově dle evropské legislativy každý výrobce diagnostických souprav podstupovat. I u nás jsme pro splnění pravidel nařízení IVDR vynaložili velké úsilí a v uplynulém roce vše nastavili tak, aby byl zabezpečený kontinuální přísun kvalitních produktů k našim zákazníkům.

A tak pravidelně před uvedením každé CLIA soupravy na trh probíhá několikaměsíční příprava technické dokumentace a certifikace nového produktu dle IVDR i u nás.

Více o první IVDR certifikaci našich produktů si můžete přečíst v článku

4738

Kvalita produktu závisí na kvalitě celého týmu a zázemí

CLIA řešení je výsledkem dlouholeté úzké spolupráce společností skupiny BioVendor Group – společností TestLine, DiaSource a BioVendor R&D a našich partnerů Stratec a Diatron, kteří jsou výrobci automatizované platformy KleeYa®.

Celý tým BioVendor Group, který stojí za vývojem, výrobou, kontrolou kvality a aplikačně-servisními službami CLIA, dnes čítá více než 100 zaměstnanců, kteří spolupracují v zázemí třech vývojových a výrobních pracovišť vybavených vysoce moderními technologiemi s cílem maximalizace efektivity našich aktivit.

Kontaktujte nás


Kvalitu naší spolupráce zakládáme na našem osobním přístupu a rádi osobně odprezentujeme naše CLIA řešení i pro Vaše pracoviště.

V případě zájmu o prezentaci řešení, konzultaci, osobní setkání či návštěvu našich prostor pro vývoj a výrobu CLIA souprav v TestLine nás neváhejte kontaktovat.