Search Menu Košík 0 Kč

Přihlášení

Registrace Obnovit heslo

Aktuálně

Novinky v laboratorní diagnostice

Novinky v laboratorní diagnostice

Všem účastníkům, kteří se o tuto akci zasloužili, bychom chtěli vyjádřit upřímné poděkování. Vaše účast, zapojení a zpětná vazba pro nás byly neocenitelné a jsme odhodláni vám i v budoucnu poskytovat kvalitní a poutavé akce.více
Mezioborový seminář Třeboň

Mezioborový seminář TřeboňVážení zákazníci,

Od 18. do 20. ledna jsme se zúčastnili mezinárodního semináře v Třeboni. Po dvouleté přestávce se tradičního semináře v Třeboni zúčastnilo téměř 400 zdravotníků. více
eIFU - elektronické pracovní návody  k použití

eIFU - elektronické pracovní návody k použití

Vážení zákazníci,
společnost TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. se v souladu se závazkem k zodpovědnosti a udržitelnosti rozhodla od 1. 1. 2022 přispět k ochraně životního prostředí odstraněním papírové verze návodu k použití (IFU) u svých produktů.

 

více
XXVII. Moravsko-slovenské mikrobiologické dny, Luhačovice

XXVII. Moravsko-slovenské mikrobiologické dny, Luhačovice

Moravsko-slovenské dny jsou tradiční akcí pořádanou Společností pro lékařskou mikrobiologii a letos se v Luhačovicích ve dnech 7.-9. října 2021 koná již 27. ročník. Společnosti TestLine a BioVendor LM patří k pravidelným účastníkům a sponzorům této konference. Naše produkty skvěle doplňují odborný program, který zahrnuje klinickou mikrobiologii v jejím plném rozsahu, včetně aktuálního tématu, a tím je  Covid-19.

 

více
Rychlé stanovení protilátek proti viru SARS-CoV-2

Rychlé stanovení protilátek proti viru SARS-CoV-2

Rychlá a efektivní detekce protilátek proti COVID-19 pomocí rychlotestů.
Rychlé, imunochromatografické testy na bázi koloidního zlata pro kvalitativní detekci protilátek třídy IgG a IgM proti novému koronaviru v lidské plné krvi, séru nebo plazmě.

více
Webinář na téma COVID-19

Webinář na téma COVID-19

Dne 2.6.2021 jsme Vám na našem webináři COVID-19 představili nové diagnostické soupravy na COVID včetně výsledků studií.

více
Kompletní diagnostika Covid-19

Kompletní diagnostika Covid-19

V rámci skupiny BioVendor Group hledáme cesty, jak poskytnout spolehlivé a dostupné laboratorní výsledky lékařům a pacientům po celém světě.
Nabízíme Vám kompletní diagnostiku koronaviru Covid-19.

více
Akční nabídka 5+1

Akční nabídka 5+1

Připravili jsme pro vás a vaše dodavatele vzorků akci s cílem podpořit sérologické testování v oblasti respiračních virů a COVID-19. více
Medlab Middle East 2020

Medlab Middle East 2020

Společnost TestLine Clinical Diagnostics se zúčastnila ve dnech 3. - 6. února 2020  mezinárodní obchodní výstavy MEDLAB v Dubaji.

více
MEDICA 2019

MEDICA 2019

Naše společnost se již poněkolikáté zúčastní veletrhu MEDICA 2019, který se koná v německém Düsseldorfu.

Číslo stánku: Hall 3, A92

více
Autoimmunity Lisabon 2018

Autoimmunity Lisabon 2018

 Zástupci společností TestLine a DIAsource ze skupiny BioVendor Group prezentovali produkty a technologie pro diagnostiku autoimunitních onemocnění na mezinárodní konferenci v Lisabonu.

více
MEDICA 2017

MEDICA 2017

Naše společnost se již poněkolikáté úspěšně účastnila veletrhu MEDICA 2017, který se konal v německém Düsseldorfu.


více
ECCMID 2017

ECCMID 2017

21. 3. 2017
Naše společnost a ostatní členové skupiny Biovendor Group se ve dnech 22.-25.4.2017 úspěšně zúčastnili kongresu ECCMID 2017, konaného ve Vídni.

více
antigenní testy COVID zavřít