Search Menu Košík 0 Kč

Přihlášení

Registrace Obnovit heslo

Kolegové z Čech si užili workshop CLIA!

3071

V první části uvítala Eva Svobodová z obchodního oddělení @BioVendor - Laboratorní medicína naše hosty a představila historii a vývoj od první myšlenky projektu CLIA. V návaznosti vystoupila Eva Bače z @BioVendor RnD, která má na starosti vývoj a výrobu CLIA. Uvedla neustále se rozrůstající portfolio a také představila oblasti, na které se chceme dále zaměřovat. 

Svými informacemi ji doplnil Vladimír Kolář, rovněž z @BioVendor RnD, který návštěvníkům workshopu odprezentoval nejnovější data a studie.  Oba mimo jiné také zmínili unikátní parametry protilátek Covid–19 IgA, MxA, Adiponectin, Uromodulin, které také umíme na CLIA analyzátoru měřit.

Za TestLine Clinical Diagnostics Ltd. představila dostupnost parametrů z oblasti infekční sérologie a imunologie Jana Dočkalová. Byla prezentována diagnostická účinnost produktů, antigenní složení, návaznost na referenční metody a výsledky na klinicky definovaných panelech.

3070

Praktické zkušenosti z provozu předvedla přímo na místě Tereza Lacinová z TestLineUkázala přístroj KleeYa® v praxi a předvedla účastníkům workshopu také naši aplikaci Extendovaná realita, která se již brzy bude využívat v každé laboratoři, díky čemuž rozšíříme kvalitu naší podpory a budeme tak zákazníkům neustále nablízku. Díky skvělé týmové práci našich kolegů si účastníci z workshopu odnesli maximum poznatků a příjemný zážitek z celé akce.

  3072

antigenní testy COVID zavřít