Search Menu Košík 0 Kč

Přihlášení

Registrace Obnovit heslo

Konference TestLine a slavnostní odhalení CLIA

Letošní ročník konference byl výjimečný, a to hned ze dvou důvodů. Díky pandemii COVID-19 proběhla tato akce po velké odmlce, a navíc zde došlo ke slavnostnímu odhalení nového CLIA řešení od BioVendor Group!
Pracovníci zdravotnických laboratoří z Česka i Slovenska nadšeně přivítali možnost osobního setkání, a tak jsme se ve dnech 8. 9. - 9. 9. potkali ve věhlasném Vinařství u Kapličky, které se nachází v Zaječí.
Úvodní medailonek Zaječí

Téma, které je stále velmi důležité

Hlavním tématem konference byl z pochopitelných důvodů právě COVID-19. Rozsáhlá série přednášek byla nakombinovaná z vědecké, laboratorní i klinické oblasti. Každá přednáška vedla k plodné a zajímavé diskuzi, ve které účastníci nejen sdíleli své názory k dané problematice, ale také si předávali odborné know-how.

Kromě přednášejících z našeho týmu nás poctilo svou návštěvou hned několik českých kapacit, které se zařadily mezi externí přednášející. Rádi bychom tímto poděkovali všem za jejich skvělé a hodnotné přednášky.

Jmenovitě pak děkujeme:

MUDr. Žanetě Grácové, FN Brno, Nová koronavirová infekce a Diferenciální diagnostika PIMS 2 
MUDr. Haně Zelené, Ph.D., ZÚ Ostrava, Standardizace stanovení protilátek proti SARS-CoV-2
RNDr. Danielu Smržovi, Ph.D., FN Motol, Buněčná a humorální odpověď na SARS-CoV-2
MVDr. Václavu Fejtovi, Nemocnice Havlíčkův Brod, Využití stanovení protilátek v praxi
prof. MUDr. Vojtěchu Thonovi, Ph.D., RECETOX MU a AKIMED Brno, Imunitní odpověď a COVID-19
MUDr. Lukáši Homolovi, Ph.D., FN Brno

Za firmu TestLine přednášeli:
Mgr. Miroslav Herczeg, Afinita post vakcinačných a post infekčných protilátok voči variantám SARS-CoV-2
Mgr. Bc. Jan Janeček, Sledování post-vakcinační odpovědi proti tetanovému toxoidu
Ing. Zuzana Petříčková, Využití Microblot-Array v diagnostice COVID-19Novinky v portfoliu TestLine

Konference TestLine úvod

CLIA o sobě dává vědět

Akci si nenechali ujít ani zástupci akcionářů BioVendor Group Ing. Ondřej Palát a Ing. Eliška Bláhová. Ti po shlédnutí videa a krátkém představení CLIA projektu symbolicky přestřihli stuhu a poprvé odbornému plénu odhalili analyzátor KleeYa® v celé své kráse.
CLIA představení přístroje

Následovala diskuze s našimi aplikačními specialisty a obchodními zástupci, kteří tazatelům vysvětlili vše o našem CLIA řešení.
Neřídnoucí hloučky zákazníků kolem přístroje, kitů a spotřebního materiálu či množství rozebraných letáků vypovídají o velkém potenciálu projektu nejen na tuzemském trhu, ale i v zahraničí.
CLIA si získala zaslouženou pozornost všech účastníků. Díky tomuto ucelenému řešení jsme jasně demonstrovali schopnost naplnění vize BioVendor Group.

Konference TestLine a slavnostní odhalení CLIA

Těšíme se na další společné setkání

Po ukončení odborné části konference nastala příjemná chvíle odpočinku, kdy se pokračovalo kuloárními debatami v kulisách vinného sklípku s cimbálovou muzikou a degustací dobrého vína.
V průběhu obou dnů panovala příjemná nálada a zaznívala chvála, která nás utvrdila v tom, že umíme konference organizovat opravdu skvěle.
Děkujeme všem kolegům, kteří se na přípravě podíleli. Stejně tak velmi děkujeme všem návštěvníkům, kteří s námi tyto nabité dva dny strávili.

Konference TestLine vinařství

antigenní testy COVID zavřít